UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Smaller Default Larger

Ks. Józef Gawliczek

administrator parafii w latach 2000 – 2002

Urodzony 1.07.1949 r. w Studzionce. Studiował teologię w Śląskim Seminarium Duchownym. 31.03.1983 r. przyjął święcenia kapłańskie w Katowicach. Pracował jako wikary kolejno w Rybniku, Orzegowie, Bykowinie, Starej Bykowinie, Brzyzinach, Chorzowie. 29.07.2000 r. został administratorem parafii w Pawłowie. Po dwóch latach 23.04.2002 r. został odwołany Dekretem Kurii Metropolitarnej i przeniesiony do parafii Brzezie nad Odrą jako kapelan zakonny Sióstr Maryi Niepokalanej, gdzie pracuje do dziś.